O Biobalance

Firma BIOBALANCE specjalizuje się w kompleksowej diagnostyce mikroorganizmów takich jak pasożyty, wirusy, grzyby i bakterie. Szczególny nacisk kładziemy na diagnostykę w kierunku bakterii borrelii, która powoduje boreliozę, chorobę zakaźną przenoszoną przez kleszcze, komary i meszki. Wszystkie mikroorganizmy w dużym stężeniu powodują rożnego rodzaju dolegliwości oraz jednostki chorobowe. Wychodząc naprzeciw w walce z chorobami wywoływanymi przez patogeny oferujemy najnowocześniejszą diagnostykę wraz z profesjonalną konsultacją prozdrowotną i nowoczesną terapią. Posiadamy urządzenia diagnostyczne, które wg producenta dają 95% pewności co do obecności mikroorganizmu w ciele człowieka. Jest to o tyle ważne, ponieważ, niektóre badania analityczne dają niejednoznaczny obraz, z powodu fizjologii patogenów ich umiejscowienia się w tkance. Połączenie kompleksowej diagnostyki oraz terapii to klucz do skutecznego usunięcia przyczyn chorób, a tym bardziej objawów chorobowych.

Dlaczego warto do nas przyjść?

Przeglądając strony internetowe można znaleźć wiele firm, które dają gwarancje skuteczności terapii, czyli usunięcia wszystkich mikroorganizmów. Jednak z własnego doświadczenia wiemy, że jest w tym wszystkim haczyk, mianowicie stosowanie agresywnego marketingu, zakup drogich urządzeń, które nie zawsze posiadają certyfikat oraz badania potwierdzające ich skuteczność. Trzeba bardzo uważać, by nie dać się zwieść firmom, które stawiają na zysk nie koniecznie idący w parze z powrotem do zdrowia. Przy usuwaniu patogenów, a w szczególności bakterii krętka borelii potrzebna jest fachowa i profesjonalna wiedza zdobyta na studiach kierunkowych oraz duże doświadczenie, które da pewność, iż terapia będzie skuteczna.

Nasz personel posiada wszystkie te atrybuty dlatego też dajemy klientowi komfort psychiczny, że zajmują się nim profesjonaliści.

Głównym urządzeniem terapeutycznym w BIOBALANCE jest generator plazmowy Rife’a. Wykorzystywana w nim fala plazmatyczna o dużej mocy sprawia, że podczas zabiegu objęty jest cały organizm, potrafiąca przeniknąć nawet twarde tkanki. W porównaniu do innych urządzeń, które działają punktowo daje nam nad nimi przewagę, a co najważniejsze skuteczność terapeutyczną niezmiernie ważną w walce z boreliozą.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZEGO GABINETU

DSC_0043DSC_0046

DSC_0052DSC_0042

2DSC_0038

DSC_0050

* Wszystkie teksty i zdjęcia umieszczone na stronie internetowej www.biobalance.pl są własnością firmy BIOBALANCE. Prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie jest niezgodne z prawem.